Zadzwoń do nas!
+48 660 702 013

O nas

Powstaliśmy dla was - sportowców, rodziców młodych sportowców, profesjonalnych klubów, akademii sportowych, trenerów czy amatorów.

Od 5 lat działamy i wzynaczamy nowe drogi w świecie ubezpieczeń sportowych. Przez ten czas udało nam się stworzyć wiele autorskich programów z których do dziś korzytają nasi klienci.

Ciągłe podnoszenie jakości usług związanych z wyborem odpowiedniego ubezpieczenia sportowego to coś co napędza nas do codziennego działania.

W czasie naszej działlności zaufało nam ponad 50 profesjonalnych klubów sportowych, ponad 200 klubów młodzieżowych, blisko 150 zawodowych sportowców z różnych dyscyplin czy 30 młodych sportowców przebywających na stypendium sportowym w USA. Łącznie ubezpieczyliśmy już ponad 15.000 osób, a w 2021 nasi zawodnicy wystąpią na Igrzyskach Olimpijskich oraz Igrzyskach Paraolimpijskich. 

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Przez okres ostatnich 5 lat wypracowaliśmy własne rozwiązania oraz mechanizmy, które pozwalają w sposób kompleksowy i pewny zabezpieczyć potrzeby naszych klientów. Nasza praktyka połączona z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym to

Specjalizacja

SAFESPORT to firma, która jest nastawiona na sport. Nasza działalność ubezpieczeniowa związana jest wyłącznie z rozwiązaniami dedykowanymi zawodnikom oraz instytucjom sportowym. Posiadamy w swojej ofercie odpowiednie rozwiązania ubezpieczeniowe i co najważniejsze dobieramy je dla każdego klienta indywidualnie. Od 4 lat w trosce o wasze bezpieczeństwo.

Kompleksowość

Współpraca z SAFESPORT nie kończy się na podpisaniu umowy ubezpieczeniowej. Pomagamy klubom oraz zawodnikom przejść przez cały proces zgłoszenia szkody oraz wypłaty ewentualnego odszkodowania. Reagujemy na bieżące potrzeby klubu czy akademii.

Sportowa przeszłość

Osoby tworzące SAFESPORT to byli sportowcy. Dzięki swojemu doświadczeniu doskonale wiedzą z jakim ryzykiem wiąże się uprawianie sportu i jak odpowiednio zabezpieczyć zdrowie zawodnika. Wiemy w jaki sposób funkcjonują kluby, jakie ryzyka czekają na nie w codziennym funkcjonowaniu i co zrobić by dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu je minimalizować. Jesteśmy praktykami a nie tylko teoretykami.

#TEAMSAFESPORT

Jan Szadura

Project Manager

 

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość z tematem pracy dotyczącym zarządzania ryzykiem.
Przez blisko 5 lat pracował i zbierał doświadczenie zawodowe w pośrednictwie finansowym oraz najlepszych placówkach private bankingu w Warszawie.
Od 5 lat jako Project Manager odpowiedzialny jest strategie rozwoju firmy oraz obsługę klientów

Sport

Były sportowiec, przez wiele lat zawodnik Startu Lublin. W swojej krótkiej przygodzie z zawodowym sportem spędził dwa sezony na poziomie I ligi. Kontuzje znacząco utrudniły rozwój jako sportowca i zdecydowały o przedwczesnym zakończeniu “kariery”. Ciągle jednak pozostał blisko sportu, w 2018 został certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego.

 

"Naszą misją jest wspieranie sportowców oraz klubów sportowych w zakresie wyboru najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych dostępnych na rynku a także edukacja całego środowiska sportowego w zakresie funkcji ubezpieczeń w świecie sportu."
Partnerzy
W gronie naszych partnerów są agencje sportowe, fundacje czy campy sportowe
Agencja sportowa

Agencja sportowa

Fundacja

Fundacja

Zaufalinam

SPORTOWCY
KLUBY SPORTOWE